Valsts darba inspekcija informē:
Tehnisku iemeslu dēļ portālā latvija.lv pašlaik nedarbojas VDI e-pakalpojums "Izziņa par darba tiesību būtiskiem pārkāpumiem". Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Valsts zemes dienests informē:

Tehnisku iemeslu dēļ trešdien, 18.10.2017. no plkst. 18:00 līdz 20:00 portālā www.latvija.lv nedarbosies sekojoši e-pakalpojumi: "Datu atlase un izvade par konkrētiem objektiem vai apgabaliem pēc definētiem parametriem", "Valsts zemes dienestā reģistrēto pasūtījumu statusu izsekošana un jaunu pasūtījumu noformēšana", "Valsts zemes dienesta ģeotelpisko datu pārlūkošana", "Valsts zemes dienesta tematisko karšu pārlūkošana", kā arī būs daļēji traucēta e-pakalpojuma "Mani dati Kadastrā" darbība, jo nebūs iespējams sagatavot telpiskos datus. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

 

 

Veselības inspekcija informē:

Tehnisku iemeslu dēļ laika periodā no 18.10.2017. plkst. 17.00 līdz 19.10.2017. plkst. 11.00 nebūs pieejami Veselības inspekcijas e-pakalpojumi. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Šobrīd portālā www.latvija.lv nav pieejams e-pakalpojums "Pieteikšanās skolai" (Ķekavas pašvaldības iedzīvotājiem). Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

ДИРЕКТИВНЫЕ УСЛУГИ