Parakstīšanās par vēlētāju iniciatīvām (Valmieras pilsētas pašvaldība)
Izvēlētā organizācija: Valmieras pilsētas pašvaldība
Īss apraksts:
Parakstu vākšana ir viena no iespējām, kā vēlētāji Latvijā var piedalīties lēmumu pieņemšanas procesā. Parakstu vākšana tiek rīkota trijos gadījumos – likumprojekta vai Satversmes grozījumu projekta ierosināšanai, tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētu likumu, kā arī tautas nobalsošanas ierosināšanai par Saeimas atsaukšanu. Parakstu vākšanu organizē iniciatīvas grupas – biedrības. Parakstu vākšanas tiesības vēlētāji var izmantot 12 mēnešu laikā no dienas, kad Centrālā vēlēšanu komisija iniciatīvu reģistrējusi.
Saņēmēji:
Fiziska persona
Termiņš:
Pakalpojums tiek saņemts uzreiz.
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Apliecināt parakstu klātienē pašvaldībā var, ja vēlētāja deklarētā dzīvesvieta ir Valmieras pilsētas pašvaldībā. Attiecībā uz pārējām parakstīšanās vietām (pie notāra, vai www.latvija.lv) nav noteikta piesaiste deklarētajai dzīvesvietai.
Lai saņemtu pakalpojumu, klātienē nepieciešams uzrādīt personas pasi vai personas apliecību (eID karti) ar derīgu termiņu.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene Valmieras pilsētas pašvaldības Apmeklētāju pieņemšanas centrs
Adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, LV-4201
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija: Aiga Kontere, aiga.kontere@valmiera.lv, tel.64207144
Darba laiki
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Pakalpojums tiek saņemts uzreiz.
SVARĪGI!  Apliecinātās parakstu lapas nododamas attiecīgajai iniciatīvas grupai un to veic pati persona, kuras paraksts tiek apliecināts.
Apliecināto parakstu iesniegšanas un iesūtīšanas adreses pieejamas Centrālās vēlēšanu komisijas tīmekļa vietnē sadaļā “Aktuālās iniciatīvas”.
Maksājumi: Skatīt maksājumus