Darba informācijas kabineti (DIK)
Izvēlētā organizācija: Nodarbinātības valsts aģentūra
Īss apraksts:
Darba informācijas kabineti (DIK) ir konsultāciju sniegšanas vietas iedzīvotājiem, kuri aktīvi meklē darbu. Apmeklējot DIK,  Jums nav nepieciešams reģistrēties NVA. Šeit ir pieejama informācija par vakancēm, speciālistu konsultācijas nodarbinātības jautājumos, kā arī darba meklētājiem aktuālo dokumentu paraugi (CV, pieteikuma vēstules u.c.). DIK valda neformāla, taču profesionāla atmosfēra, kas Jūs motivēs aktīvākai darba meklēšanai.
Šobrīd DIK ir izveidoti lielākajās Latvijas pilsētās ar aktīvāko darba tirgu. Rīgas pilsētas DIK ir uzstādīti vairāki datori ar vakanču datu bāzēm, kuras klienti var izmantot patstāvīgiem darba meklējumiem. Lielākā daļa darba meklētāju tomēr izvēlas saņemt mutiskas NVA speciālistu konsultācijas, jo tā iespējams ērtāk un ātrāk atrast sev piemērotus darba variantus.
DIK ir iemantojuši popularitāti arī no darba devēju puses. Te tiek rīkotas tikšanās ar potenciālajiem darba ņēmējiem, kā arī tiek veiktas potenciālo darbinieku atlases. DIK ir piemērs aktīva dialoga veidošanai starp darba ņēmēju un darba devēju.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
1
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
Iesniedzams dokuments
Darba informācijas kabineti (DIK)
Nepieciešams pakalpojuma solī:
1