Mobilais karšu pārlūks
Izvēlētā organizācija: Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra
Īss apraksts:
Mobilais Karšu Pārlūks ir atvieglotā versija Karšu Pārlūkam ar ierobežoto funkciju skaitu.
Mobilajā Karšu Pārlūkā ir iespējams ielūkoties jebkurā Latvijas vietā, izmantojot LĢIA uzturēto ģeotelpisko informāciju. Iespējama attālumu un laukumu mērīšana.
Karšu Pārlūka mobilajā versijā pieejamas LĢIA uzturētās topogrāfiskās un pārskata kartes mērogu rindas 1:1 000 000 – 1:10 000 ietvaros un tās iespējams skatīt mērogā no 1:4 000 000 līdz 1:5000, ortofoto kartes sakot ar 2013. gadu, digitālais virsmas modelis, vietvārdi. Ir iespēja veikt adrešu meklēšanu. Adrešu meklēšanai  tiek izmantoti Valsts zemes dienesta uzturētās Valsts adrešu reģistra informācijas sistēmas dati.

Dati domāti lietošanai jebkurai personai bezmaksas.

Pakalpojuma teritoriālais pārklājums sedz visu Latvijas teritoriju.

Vairāk par mobilo karšu pārlūku skatīt: http://map.lgia.gov.lv/index.php?lang=0&cPath=4&txt_id=88&0&ap=114
Saņēmēji:
Jebkura persona
Jebkura persona
Termiņš:
Darbojas nepārtrauktā režīmā

Paziņojums

Tiek izziņoti iestādes mājas lapā

Procesa apraksts
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
Mobilā karšu pārlūka saite
Apmeklējot Karšu Pārlūku pierastajā adresē http://kartes.lgia.gov.lv/karte, mobilā ierīce tiks automātiski pāradresēta uz Mobilo Karšu Pārlūku https://kartes.lgia.gov.lv/mobile.
Kā sākuma skats, atverot Mobilo Karšu Pārlūku, pēc noklusējuma atvērsies Rīgas pilsētas topogrāfiskā karte mērogā 1:50 000.
Kartes mēroga maiņu var veikt ar pogu  palīdzību un tiek atbalstīta arī mērogu maiņa ar pirkstu kustībām.
Tiek piedāvāta iespēja noteikt un attēlot atrašanās vietu  - lai to veiktu, mobilajā ierīcē jābūt ieslēgtam atrašanās vietas režīmam.

Mobilajā Karšu pārlūkā ietvertos ģeotelpiskos datus elektroniskā formā aizliegts kopēt, publiskot, publicēt vai citādi izplatīt bez Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūras izsniegtas rakstveida licences saņemšanas.
Mobila karšu pārlūka lietotājam bez rakstveida licences saņemšanas ir atļauts veikt visas atbilstoši funkcionalitātei paredzētās darbības skatīšanās un pārlūkošanas režīmā, kā arī veikt Mobilajā Karšu pārlūkā attēloto ģeotelpisko datu ekrānuzņēmuma izdruku analogā formā (uz papīra, kartona, plēves u.c.) atļautās funkcionalitātes ietvaros, lai izmantotu to savām vajadzībām - juridiskas personas iekšējo darba procesu nodrošināšanai, kā arī fiziskas personas privātām vajadzībām nekomerciālos nolūkos. Ja ģeotelpiskie dati atļautajā veidā analogā formā (papīra, kartona, plēves u.c.) privātām vajadzībām tiek publiskoti, publicēti vai citādi izplatīti, datu lietotājam jānodrošina atsauce uz datu iegūšanas avotu un autortiesību zīmes atveidošana šādā formā: /datu nosaukums/© Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra, gads.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
E-pakalpojums iestādes mājas lapā Mobilais karšu pārlūks