Līgatnes dabas taku apmeklējums
Izvēlētā organizācija: Dabas aizsardzības pārvalde
Īss apraksts:
Dabas aizsardzības pārvalde nodrošina apmeklētājiem Līgatnes dabas taku apmeklējumu. Līgatnes dabas takas atrodas Līgatnē, Līgatnes novadā (Gaujas Nacionālā parka teritorijā). Līgatnes dabas taku iežogojumos var novērot savvaļas dzīvniekus (aļņus, lapsas, lāčus, stirnas, jenotsuņus, lūšus, mežacūkas, vāveres un citus zīdītājdzīvniekus, kā arī ūpjus un citus pūču dzimtas īpatņus). Takās izveidoti speciāli marķēti maršruti un apzīmējumi apvidus kartē. Dabas takas garums 4 km. Ir pieejams 22 metrus augsts Līgatnes dabas taku skatu tornis. Līgatnes dabas taku Dabas izglītības centrā “Pauguri” var aplūkot izglītojošas izstādes vasaras sezonā, iepazīties ar Latvijas faunu un īpaši aizsargājamām dabas teritorijām, izzināt un sajust daudzveidīgo dabas klātbūtni.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
1
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Pakalpojumu var pieprasīt gan mutiskā, gan rakstiskā formā klātienē, pa telefonu vai pa e-pastu. Līgatnes dabas taku Informācijas centrs; tālr.: +371 64153313; +371 28328800.

Maksa noteikta par apmeklējumu personai, tiek piemēroti arī atbrīvojumi no maksas vai atlaides saskaņā ar cenrādi - pieejams https://likumi.lv/doc.php?id=258947

Maksājumu par Līgatnes dabas taku apmeklējumu veic skaidrā naudā Līgatnes dabas taku Informācijas centra “Līgatnes dabas takas” kasē vai vai ar VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro vai American Express maksājumu karti maksājumu karšu pieņemšanas terminālī Līgatnes dabas taku Informācijas centrā “Līgatnes dabas takas”.
Informatīvs dokuments
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene Dabas aizsardzības pārvaldes centrālais birojs
Adrese: Baznīcas iela 7, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Darba laiki
Pasts Dabas aizsardzības pārvaldes centrālais birojs
Adrese: Baznīcas iela 7, Sigulda, Siguldas nov., LV-2150
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Tiek izsniegta biļete Līgatnes dabas taku apmeklējumam. Apmeklējums notiek klātienē.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
Līgatnes dabas takas vasaras sezona
Līgatnes dabas takas ziemas sezona