Valkas novadpētniecības muzeja pastāvīgo ekspozīciju un izstāžu apskate
Izvēlētā organizācija: Valkas novada dome
Īss apraksts:
Valkas novadpētniecības muzejs piedāvā iespēju iepazīties ar muzejā esošam ekspozīcijām un izstādēm (individuāli un grupu apmeklējumi).
Ekspozīcija "Vidzemes draudzes skolu skolotāju seminārs un tā audzēkņu kultūrizglītojošā darbība. 19.gs.vidus – 20.gs.sākums" veltīta Jānim Cimzem, viņa vadītajam skolotāju semināram un tā audzēkņiem. Tajā ir iespēja dzirdēt eksponēto mūzikas instrumentu (ērģeļu, klavieru, harmoniju) skanējumu, apskatīt tautas dziesmu krājuma "Dziesmu rota" pirmizdevumu, noskatīties J.Cimzem veltītu dokumentālo videofilmu "Skolotāju skolotājs".
Latvijas simtgadei veltītā pastāvīgā ekspozīcija "Valka - Latvijas neatkarības šūpulis" veidota kā stāsts par sabiedriski politiskajiem notikumiem Valkā no 1914.gada līdz 1920.gadam, īpaši akcentējot Latvijas valsts dibināšanas priekšdarbus un Ziemeļlatvijas brigādes organizēšanu Valkā, kurai bija izšķiroša loma Latvijas Neatkarības cīņās.  Ekspozīcijas saturu atklāj vēsturiskie oriģinālpriekšmeti, lielformāta izdrukas un interaktīvās planšetes ar padziļinātu informatīvo materiālu.  
Muzejs piedāvā vēstures un mākslas izstādes.
Saņēmēji:
Fiziska persona, Jebkura persona
Termiņš:
Ierodoties muzejā un pieprasot pakalpojumu, iepriekšēja pieteikuma gadījumā (epasts, telefons) – ar pakalpojuma sniedzēju saskaņotā laikā.
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Pakalpojuma pieprasīšanas veidi - Muzejā uz vietas vai iepriekš piesakoties pa telefonu vai e-pastu.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene Valkas novadpētniecības muzejs
Adrese: Rīgas iela 64, Valka, Valkas nov., LV-4701
Tālrunis: 64722198
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Darba laiki
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Pakalpojuma saņemšanas veids - Klātiene.

Pakalpojuma saņemšanai nepieciešamie dokumenti - Dokuments (apliecība), kas atbrīvo no ieejas maksas muzejā (atsevišķām pakalpojumu saņēmēju grupām).

http://muzejs.valka.lv/lv/pakalpojumu-cenas
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene Valkas novadpētniecības muzejs
Adrese: Rīgas iela 64, Valka, Valkas nov., LV-4701
Tālrunis: 64722198
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Darba laiki