Muzeju pakalpojumu sniegšana Rīgas pašvaldības muzejos
Izvēlētā organizācija: Rīgas pilsētas pašvaldība
Īss apraksts:
Rīgas Porcelāna muzejs piedāvā iespēju iepazīties ar muzeja pastāvīgo porcelāna un fajansa priekšmetu ekspozīciju, kas atspoguļo Rīgas porcelāna ražošanas tradīcijas un to vēsturisko attīstību no 19. gs. vidus līdz 20. gs. 90. gadu sākumam, kā arī mūsdienu porcelāna mākslinieku darbu izstādēm; muzejs piedāvā grupu ekskursijas, porcelāna priekšmetu apgleznošanas radošās darbnīcas un iespēju iegādāties suvenīrus un muzeja izdevumus.
Aleksandra Čaka memoriālais dzīvoklis - muzejs piedāvā iespēju iepazīties ar Aleksandra Čaka memoriālā dzīvokļa  pastāvīgo ekspozīciju, A. Čakam veltītām tematiskām izstādēm, muzejs piedāvā grupu ekskursijas,
lekcijas, sarīkojumus un iespēju iegādāties suvenīrus un muzeja izdevumus.
Muzejs "Rīgas Jūgendstila centrs" iepazīstina ar jūgendstilu Rīgā 20. gadsimta sākumā. Apskatei pieejams jūgendstila laikam raksturīgs dzīvoklis ar tajā esošo bagātīgo sadzīves priekšmetu un laikam raksturīgo aksesuāru klāstu. Kopš 2016. gada apskatāma digitālā ekspozīcija "Rīgas jūgendstila kultūras mantojums". Tā iepazīstina ar jūgendstila perioda mākslu un arhitektūru, kā arī rīdzinieku modes tendencēm, kas iemūžinātas 20. gadsimta sākuma fotogrāfijās.
Muzejs piedāvā grupu ekskursijas, izglītojošas programmas, jūgendstila tematiskos pasākumus un iespēju iegādāties suvenīrus.
Saņēmēji:
Fiziska persona, Publisko tiesību Juridiska persona, Privāto tiesību Juridiska persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
1
Procesa apraksts
Cita informācija
Pārsūdzības iespējas (administratīvais process)
Nav.
Atgādinājums
nav
Brīdinājums
nav
Normatīvie akti
Uzziņas par pakalpojumu (kontaktinformācija)
Rīgas pilsētas pašvaldība
Informācija par pakalpojumu atjaunota: 2019.11.26.