Pieaugušo neformālās izglītības kursi
Izvēlētā organizācija: Rīgas pilsētas pašvaldība
Īss apraksts:
Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (turpmāk - RIIMC) piedāvā Rīgas iedzīvotājiem piedalīties dažādās pieaugušo neformālās izglītības  kursu nodarbībās, kuru mērķis ir apgūt vai pilnveidot prasmes, zināšanas un kompetences gan saistībā ar darbu, gan sabiedriskajiem un personīgajiem mērķiem.  Piedāvājumā ir svešvalodu apguve, rokdarbi, skaistumkopšana, mājturība, mākslas, interjera dizaina pamati, psiholoģija, dārzkopība u.c. jomas. Kursu nodarbības tiek plānotas darba dienās no plkst. 18.00 kādā no klienta dzīves vai darba vietas tuvumā esošajām iestādēm.
Ar nodarbību sarakstu var iepazīties RIIMC mājas lapā, Rīgas pilsētas pašvaldības interneta vietnē: www.iksd.riga.lv, Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā, Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkās, Rīgas pašvaldības izglītības iestādēs un Rīgas izpilddirekcijās.
Pieaugušo kursu programmu piedāvājums tiek veidots 2-3 mēnešiem 4 reizes gadā.
Saņēmēji:
Fiziska persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
1
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Klients vēršas pēc pakalpojuma klātienē, telefoniski, e-pastā vai, izmantojot e-pakalpojumu. Klients var saņemt informāciju par pieaugušo neformālās izglītības kursu piedāvājumu, kā arī reģistrēties uz izvēlētajiem kursiem.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
E-pakalpojums iestādes mājas lapā Rīgas Izglītības in informatīvi metodiskais centrs
Klātiene Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs
Adrese: Kaņiera iela 15, Rīga, LV-1063
Tālrunis: +37167105580
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Darba laiki
E-pasts riimc@riga.lv
Telefons +37167105579
2. solis / Pakalpojuma apmaksa
Līdzmaksājums par dalību kursos ir 3.30 EUR (ar PVN) par vienu akadēmisko stundu (45 min.) no dalībnieka saskaņā ar Rīgas domes 23.05.2018. lēmumu Nr.1204 Par grozījumiem Rīgas domes 23.10.2012. lēmumā Nr. 5376 "Par līdzfinansējuma apmēru interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmām Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs".
Maksājumi: Skatīt maksājumus
3. solis / Pakalpojuma saņemšana
Klients saņem atbildi savam vaicājumam e-pastā vai tiek reģistrēts uz izvēlētajiem kursiem. Reģistrācija uz kursiem notiek pieteikuma dienā, pakalpojums tiek sniegts atbilstoši termiņam. Ja grupa jau ir nokompletēta vai netiek sasniegts noteiktais dalībnieku skaits, klients saņem atteikumu.
Maksājumi: Skatīt maksājumus