Informācija par ieturēto ienākuma nodokli no aprēķinātās pensijas vai pabalsta
Izvēlētā organizācija: Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra
Īss apraksts:
Pakalpojums nodrošina iespēju personai iegūt informāciju par VSAA izmaksātajiem ienākumiem (pensiju, pabalstu, pārmaksātās obligātās sociālās apdrošināšanas iemaksas)) un no tiem ieturēto iedzīvotāju ienākuma nodokli. Portālā www.latvija.lv informācija par ieturēto iedzīvotāju ienākuma nodokli no pensijas pieejama, sākot no 2010.gada, par ieturēto iedzīvotāju ienākuma nodokli no slimības pabalsta - sākot no 2011.gada. Portālā www.latvija.lv dati tiek atjaunoti ne retāk kā divas reizes mēnesī.
Saņēmēji:
Fiziska persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
23
Termiņš:
Izziņu klātienē izsniedz vai nosūta pa pastu vai pa e-pastu 30 dienu laikā, ja izziņas sagatavošanai ir nepieciešama papildu apstrāde. Izmantojot e-pakalpojumu, informāciju var saņemt operatīvi e-pakalpojuma izpildes laikā.
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Pakalpojumu var pieprasīt, iesniedzot iesniegumu klātienē jebkurā Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) teritoriālajā nodaļā, nosūtot iesniegumu pa pastu vai pa e-pastu, kā arī izmantojot e-pakalpojumu portālā www.latvija.lv
Pieprasot pakalpojumu klātienē, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (oriģināls) vai pilnvara izziņas saņemšanai. Pa e-pastu nosūtītam iesniegumam ir jābūt parakstītam ar drošu elektronisko parakstu ar pievienotu laika zīmogu. Pieprasot e-pakalpojumu, nepieciešams autentificēties portālā, izmantojot portālā piedāvātos autentifikācijas veidus.

Klātienē, pa pastu vai pa e-pastu iesniedzams Iesniegums izziņas par VSAA pakalpojumiem saņemšanai (izvēle: par ieturēto ienākuma nodokli no pakalpojuma).
Maksājumi: Skatīt maksājumus
VPVKAC
Aglonas novada valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Aizkraukles novada valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Aizputes novada valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Aknīstes novada valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Alojas novada valsts un pašvaldības vienotais klientu apkalpošanas centrs
Parādīt visus...