Vēstules pārsūtīšana meklējamai personai
Izvēlētā organizācija: LR IeM PILSONĪBAS UN MIGRĀCIJAS LIETU PĀRVALDE
Īss apraksts:
Gadījumos, kad Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldei nav tiesiska pamata no Iedzīvotāju reģistra sniegt ziņas par citu personu, šis maksas pakalpojums nodrošina iespēju sazināties ar šo meklējamo personu (radinieku, senu draugu vai paziņu, kura adrese tam nav zināma) pārsūtot iepriekš sagatavotu vēstuli (privātu vēstuli, apsveikuma kartiņu, pirmstiesas brīdinājumu, rēķinu u.c.). Iesniegumu ar lūgumu pārsūtīt sagatavoto vēstuli pakalpojuma pieprasītājs var sagatavot iepriekš. Pakalpojuma ietvaros, ar Pārvaldes starpniecību, meklējamai personai uz viņa deklarēto dzīvesvietas adresi, kas reģistrēta Iedzīvotāju reģistrā,  ierakstītā pasta sūtījumā tiks nosūtīta pieprasītāja sagatavotā vēstule.  Pārvalde rakstiski informēs pakalpojuma pieprasītāju par vēstules nosūtīšanu un to, ja nosūtītā vēstule Pārvaldē no pasta nodaļas tiks saņemta atpakaļ, kā nesaņemta. Meklējamai personai, saņemot pieprasītāja vēstuli vai ziņu, ir tiesības izvērtēt vai atsaukties uz pieprasītāja aicinājumu sazināties.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
5
Termiņš:
Pakalpojums tiek sniegts pēc maksas paklapojuma un pasta pakalpojuma apmaksas.
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Iesniegums par vēstules pārsūtīšanu meklējamai personai jāiesniedz jebkurā Pārvaldes teritoriālajā nodaļā klātienē vai jānosūta pa pastu. Iesniegumam jāpievieno maksājumu apliecinošs dokuments par maksas pakalpojuma un pasta izdevumu samaksu (pakalpojumu ir iespēja apmaksāt arī Pārvaldes teritoriālajā nodaļā ar maksājumu karti uz vietas bez papildus komisijas maksas) un vēstule, kas adresēta meklējamai personai.
Iesniegumā jānorāda meklējamās personas precīzs vārds, uzvārds un personas kods vai precīzi dzimšanas dati un cita personas identificēšanai Iedzīvotāju reģistrā nepieciešamā informācija. Personas viennozīmīga identificēšana Iedzīvotāju reģistrā ir iespējama tikai pēc personai piešķirtā individuālā personas koda.
Iesniegumu var iesniegt elektroniskā veidā, izmantojot portālā www.latvija.lv pakalpojumu "Iesniegums iestādei" (adresāts - LR IeM Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde)
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
PMLP Cēsu nodaļa
PMLP Daugavpils nodaļa
PMLP Dobeles nodaļa
PMLP Gulbenes nodaļa
Parādīt visus...
Pasts
Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
PMLP Bauskas nodaļa
PMLP Cēsu nodaļa
PMLP Daugavpils nodaļa
PMLP Dobeles nodaļa
Parādīt visus...
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Pakalpojuma saņemšana pa pastu.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Pasts Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde
Adrese: Čiekurkalna 1. līnija 1 k-3, Rīga, LV-1026
Tālrunis: 67209400
Fakss:
Cita kontaktinformācija: