Elektroniskā datu vākšanas sistēma (EDV) Centrālās statistikas pārvaldes veidlapu un ankešu iesniegšanai
Izvēlētā organizācija: Centrālā statistikas pārvalde
Īss apraksts:
Elektroniskajā datu vākšanas sistēmā (EDV) var iesniegt veidlapas un anketas elektroniski gan uzņēmumu, gan mājsaimniecību un fizisko personu apsekojumos. Fiziskās personas pieslēdzas sadaļā "Pieslēgties EDV e-aptaujām un un e-veidlapām.
Juridiskās personas, kuras jau ir reģistrējušās, pieslēdzas sadaļā "Pieslēgties EDV reģistrētiem lietotājiem, jaunie lietotāji pieslēdzas sadaļā "Reģistrēšanās pieteikums juridiskām personām"
Respondenti (juridiskās personas) tiek reģistrēti kā Centrālās statistikas pārvaldes Elektroniskās datu vākšanas (EDV) sistēmas lietotāji. EDV sistēma nodrošina iespēju respondentiem elektroniski aizpildīt veidlapas, pārbaudīt ievadīto informāciju, veicot vienkāršākās datu pārbaudes, un iesniegt veidlapu Centrālās statistikas pārvaldei. Respondentiem (juridiskām personām) ir pieejamas aizpildītās veidlapas par pēdējiem trīs gadiem. Tās var apskatīt un izdrukāt.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
2
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
1. solis / Reģistrēšanās sistēmā
Lai kļūtu par EDV sistēmas lietotāju jāaizpilda reģistrēšanās pieteikums: https://e.csb.gov.lv.
Centrālā statistikas pārvalde 2 darba dienu laikā pēc iesnieguma saņemšanas reģistrē respondentu, nosūtot identifikatoru un sākotnējo paroli uz norādīto lietotāju elektroniskā pasta adresi.
Reģistrēšanās pieteikumu EDV respondents var arī brīvā formā nosūtīt uz epastu edv@csb.gov.lv, norādot uzņēmuma reģistrācijas numuru, kontaktpersonas vārdu, uzvārdu, tālruni un epasta adresi.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
E-pakalpojums iestādes mājas lapā Elektroniskā datu vākšanas (EDV) sistēma
2. solis / Aizpildīt un iesniegt veidlapas
1. Fiziskās personas anketu var aizpildīt un iesniegt elektroniski EDV sistēmā, izmantojot portāla www.latvija.lv autentifikācijas rīkus (t.i. internetbanku autentifikācijas līdzekļus).
2. Juridiskās personas veidlapas var aizpildīt un iesniegt elektroniski EDV sistēmā:
2.1. ievadot lietotājvārdu un paroli.
2.2. izmantojot portāla www.latvija.lv autentifikācijas rīkus (t.i. internetbanku autentifikācijas līdzekļus)
Maksājumi: Skatīt maksājumus
E-pakalpojums iestādes mājas lapā Elektroniskā datu vākšanas (EDV) sistēma