Dati no Ēku energosertifikātu reģistra
Izvēlētā organizācija: Būvniecības valsts kontroles birojs
Īss apraksts:
Ja vēlaties pirkt, pārdot, īrēt vai izīrēt, nomāt vai iznomāt, renovēt ēku (dažādu veidu viendzīvokļa ēka vai divdzīvokļu ēka, daudzdzīvokļu māja, biroju ēka, izglītības iestāžu ēka, ambulatoro vai stacionāro ārstniecības iestāžu ēka, viesnīcu un restorānu ēka, sporta iestāžu ēka, vairumtirdzniecības vai mazumtirdzniecības pakalpojumu ēka, cita veida ēka, kurā tiek patērēta enerģija), noskaidrojiet ēkas energoefektivitāti. E-pakalpojums nodrošina iespēju jebkurai personai no Ēku energosertifikātu reģistra atlasīt informāciju par konkrētās ēkas energoefektivitāti, ja sertifikāts ir reģistrēts Ēku energosertifikātu reģistrā.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Termiņš:
24/7
Procesa apraksts
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Ēku energosertifikātu reģistrā ir izveidota meklēšanas funkcija, kas ļauj atrast informāciju par konkrētās ēkas energoefektivitāti, ja sertifikāts ir reģistrēts Ēku energosertifikātu reģistrā. Minēto funkciju var izmantot jebkurš interesents. Lai sameklētu informāciju par interesējošās mājas energoefektivitāti, Ēku energosertifikātu reģistra meklēšanas laukā jāievada ēkas adrese vai kadastra apzīmējums.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
E-pakalpojums iestādes mājas lapā Ēku energosertifikātu reģistrs
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Pēc Jūsu norādītās ēkas adreses vai  kadastra apzīmējuma no Ēku energosertifikātu reģistra uzreiz tiek atlasīta informācija no energiosertifikāta:
• Dokumenta numurs;
• Kadastra apzīmējums;
• Adrese;
• Dokumenta veids (Energosertifikāts; pagaidu energosertifikāts, Gaisa un kondicionēšanas sistēmu akts, Apkures katlu akts, u.c.);
• Statuss (ir spējā/ Zaudējis spēku).
• Saistītā dokumenta numurs;
• Dokumenta izdošanas datums (no-līdz);
• Neatkarīgais eksperts;
• Ēkas tips (dažādu veidu viendzīvokļa ēka vai divdzīvokļu ēka; daudzdzīvokļu māja; biroju ēka; izglītības iestāžu ēka; ambulatoro vai stacionāro ārstniecības iestāžu ēka; viesnīcu un restorānu ēka; sporta iestāžu ēka; vairumtirdzniecības vai mazumtirdzniecības pakalpojumu ēka; cita veida ēka, kurā tiek patērēta enerģija).
Maksājumi: Skatīt maksājumus
E-pakalpojums iestādes mājas lapā Ēku energosertifikātu reģistrs