Psiholoģiskā atbalsta kurss Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm nodaļā “Dzintari”
Izvēlētā organizācija: Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centrs
Īss apraksts:
Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonām ar speciālajām dienesta pakāpēm tiek nodrošināta iespēja saņemt psiholoģiskā atbalsta kursu “Izglītošana psiholoģiskos jautājumos ar pašregulācijas iemaņu apgūšanu un fiziskās sagatavotības veicināšanu amatpersonu profesionālās darbības efektīvai veikšanai” Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra Nodaļā “Dzintari”, kas palīdzēs ar dienesta pienākumu veikšanu saistītās psiholoģiskās spriedzes mazināšanai un stresa pārvarēšanai.
Psiholoģiskā atbalsta kursa garums ir 12 kalendārās dienas, kuru laikā amatpersonām,  uzturoties Nodaļā “Dzintari”, ir iespēja piedalīties 80 stundu ilgā apmācību programmā, kurā ietilpst dažādas psiholoģiskās apmācības un fiziskās sagatavotības nodarbības.
Saņēmēji:
Fiziska persona
Iekšlietu ministrijas sistēmas iestāžu un Ieslodzījuma vietu pārvaldes amatpersonas ar speciālajām dienesta pakāpēm
Termiņš:
Psiholoģiskā atbalsta kurss ilgts 12 kalendāra dienas. Lai saņemtu pakalpojumu jāveic psiholoģiskā stāvokļa novērtējums Iekšlietu ministrijas Psiholoģiskā atbalsta nodaļā un jāsaņem dienesta vietas nosūtījums psiholoģiskā atbalsta kursa iziešanai.
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Lai saņemtu pakalpojumu jāveic psiholoģiskā stāvokļa novērtēšana Psiholoģiskā atbalsta nodaļā. Pieteikties uz novērtēšanu pie Psiholoģiskā atbalsta nodaļas psihologa amatpersona var pati vai arī to var pieteikt dienests, gadījumā, ja amatpersona ir veikusi savus dienesta pienākumus paaugstinātā stresa apstākļos un dienests uzskata, ka amatpersonai nepieciešams saņemt intensīvu psiholoģiskās palīdzības kursu.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
Psiholoģiskā atbalsta nodaļa Daugavpils
Psiholoģiskā atbalsta nodaļa Jelgava
Psiholoģiskā atbalsta nodaļa Liepāja
Psiholoģiskā atbalsta nodaļa Rīga
Psiholoģiskā atbalsta nodaļa Valmiera
Telefons
25666401
25667164
25668915
26369561
67023553
2. solis / Pakalpojuma pieprasījuma apstrāde
Pēc psiholoģiskā stāvokļa izvērtējuma Psiholoģiskā atbalsta nodaļa sagatavo atzinumu par psiholoģiskā atbalsta kursa nepieciešamību un nosūta to Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra nodaļai "Dzintari", kas sagatavo informāciju amatpersonas dienesta iestādei, norādot iespējamos psiholoģiskā atbalsta kursa datumus
Maksājumi: Skatīt maksājumus
3. solis / Pakalpojuma saņemšana
Dienesta iestāde nosūta amatpersonu uz Iekšlietu ministrijas veselības un sporta centra nodaļu "Dzintari" psiholoģiskā atbalsta kursa saņemšanai
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene Nodaļa "Dzintari"
Adrese: Piestātnes iela 14 - 101, Jūrmala, LV-2015
Tālrunis: 67829868
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Darba laiki