Steidzama ziņojuma iesniegšana par iespējamām nopietnām blaknēm un nopietniem nevēlamiem notikumiem (Hemovigilance, Biovigilance)
Izvēlētā organizācija: Zāļu valsts aģentūra
Īss apraksts:
Steidzamu vigilances ziņojumu iesniegšana tiešsaistē saistībā ar cilvēka asinīm, asins komponentiem, orgāniem, audiem vai šūnām
Saņēmēji:
Publisko tiesību Juridiska persona, Privāto tiesību Juridiska persona
Ārstniecības iestādes
Termiņš:
Visu informāciju par iespējamām nopietnām blaknēm un nopietniem nevēlamiem notikumiem paziņo tūlīt pēc to uzzināšanas un pēc šo gadījumu izmeklēšanas pabeigšanas.
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
Ziņojuma iesniegšana
Asins kabineti paziņo visu informāciju par iespējamām nopietnām blaknēm tūlīt pēc to uzzināšanas. Valsts asinsdonoru centrs, asins sagatavošanas nodaļas un asins kabineti informāciju par nevēlamiem notikumiem, sniedz tiklīdz tā ir kļuvusi zināma, bet ne vēlāk kā 48 stundu laikā. Līdz izmeklēšanas pabeigšanai ir jāiesniedz nopietnas blaknes vai nevēlama notikuma apstiprinājums.
Audu centrs informē par iespējamām nopietnām nevēlamām blaknēm un iespējamiem nopietniem nevēlamiem notikumiem, tiklīdz tās ir kļuvušas zināmas, bet ne vēlāk kā 48 stundu laikā, kā arī nekavējoties dara zināmu nopietnas nevēlamas blaknes un nopietna nevēlama notikuma izmeklēšanas atzinumu, kuru iesniedz piecu dienu laikā pēc izmeklēšanas pabeigšanas.  
Cilvēka orgānu ieguves organizācija un transplantācijas centrs nekavējoties informē par iespējamām nopietnām nevēlamām blaknēm un nopietniem nevēlamiem notikumiem, kā arī triju mēnešu laikā no sākotnējā ziņojuma nosūtīšanas dienas dara zināmus šo gadījumu izmeklēšanas rezultātus.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
E-pakalpojums iestādes mājas lapā Tiešsaiste