Kuģošanas līdzekļu reģistrācija
Izvēlētā organizācija: Ceļu satiksmes drošības direkcija
Īss apraksts:
Lai mazizmēra kuģošanas līdzekli varētu izmantot ūdens satiksmē, tas ir jāreģistrē Ceļu satiksmes drošības direkcijā (CSDD). Mazizmēra kuģošanas līdzekļa un tā motora reģistrāciju var veikt jebkurā no 26 CSDD klientu apkalpošanas centriem https://www.csdd.lv/par-csdd/kontakti-un-darba-laiki/#categories=81 neatkarīgi no kuģošanas līdzekļa īpašnieka dzīvesvietas vai kuģošanas līdzekļa iepriekšējās reģistrācijas vietas. Vairāk informācijas par mazizmēra kuģošanas līdzekļu reģisitrāciju meklēt CSDD mājaslapā https://www.csdd.lv/transportlidzeklis/kugosanas-lidzekla-un-ta-motora-registracija/izvelne/

Informācija par maksu par mazizmēra kuģošanas līdzekļa reģistrācijas pakalpojumiem atrodama CSDD mājaslapā https://www.csdd.lv/transportlidzeklis/kugosanas-lidzekla-un-ta-motora-registracija/izvelne/.
Apmaksu iespējams veikt e.CSDD.lv, ar pārskaitījumu vai jebkurā CSDD KAC.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Termiņš:
Pakalpojuma saņemšanas paredzamais laiks: 1 stunda.
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / 1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Kuģošanas līdzekļa īpašnieks vai tā pilnvarota persona iesniedz konkrētajam reģistrācijas veidam nepieciešamos dokumentus elektroniski CSDD e-pakalpojumos (ja konkrētais reģistrācijas pakalpojums pieejams elektroniski) vai CSDD klātienē.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene CSDD klientu apkalpošanas centri
Adrese: Bauskas iela 86, Rīga, LV-1004
Tālrunis:
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
2. solis / 2. solis / Procedūras pieprasīšana izpildei
Lai reģistrētu mazizmēra kuģošanas līdzekli, tā īpašnieks vai viņa pilnvarota persona iesniedz šos dokumentus: https://www.csdd.lv/transportlidzeklis/kugosanas-lidzekla-un-ta-motora-registracija/izvelne/
Maksājumi: Skatīt maksājumus
3. solis / 3. solis / Pakalpojuma saņemšana
CSDD pēc iesnieguma saņemšanas pieņem lēmumu par kuģošanas līdzekļa reģistrāciju, par ko informē tā īpašnieku. Kuģošanas līdzekļa reģistrācijas gadījumā, tam piešķir valsts reģistrācijas numuru un nosaka valsts standartam atbilstošu numura zīmes tipu, kā arī izsniedz reģistrācijas dokumentu.
Maksājumi: Skatīt maksājumus