Braukšanas biļešu iegāde sabiedriskajam transportam Liepājas pilsētas nozīmes maršrutu tīklā
Izvēlētā organizācija: LIEPĀJAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAS ADMINISTRĀCIJA
Īss apraksts:
Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” piedāvā iespēju iegādāties:
• viena brauciena biļetes,
• vienas dienas biļetes,
• abonementa biļetes,
braucieniem jebkurā Liepājas pilsētas sabiedriskā transporta līdzeklī – autobusā, mazas ietilpības autobusā vai tramvajā.

Papildus biļešu tirdzniecībai Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūra “Liepājas sabiedriskais transports” sniedz informāciju par:
• braukšanas biļetēm, to cenām un tirdzniecības vietām,
• braukšanas maksas atvieglojumiem Liepājas pilsētas maršrutu tīkla sabiedriskajā transportā,
• sabiedriskā transporta kustību sarakstiem un to izmaiņām,
• vietām, kur var iesniegt priekšlikumus vai sūdzības.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
1
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Lai iegādātos braukšanas biļetes bez valsts vai Liepājas pilsētas domes noteiktajiem braukšanas maksas atvieglojumiem, personu apliecinošu vai citu dokumentu uzrādīšana nav nepieciešama un biļetes var iegādāties gan aģentūrā, gan citās tirdzniecības vietās Liepājā un Grobiņā, gan pie transportlīdzekļa vadītāja.

Personai, lai iegādātos braukšanas biļetes ar noteiktajiem braukšanas maksas atvieglojumiem, ir jāatbilst noteiktiem kritērijiem attiecīgo braukšanas maksas atvieglojumu saņemšanai. Lai persona saņemtu braukšanas biļetes ar noteiktajiem braukšanas maksas atvieglojumiem, iegādājoties vai saņemot braukšanas biļeti, vispirms jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (derīga skolēna apliecība, pensionāra apliecība, invalīda apliecība, asinsdonoru apliecība, personas ID karte vai pase u.c.) un jāveic apmaksu par biļeti nekompensētās vērtības apjomā, ja tāda ir noteikta.

Personām ar 1. un 2.grupas invaliditāti, bērniem līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un viņu pavadoņiem bezmaksas braukšanas biļetes konkrētajam braucienam, uzrādot apliecību, ir jāpieprasa pie transportlīdzekļa vadītāja.

Sīkāka informācija par braukšanas biļetēm, braukšanas maksas atvieglojumiem un citām biļešu tirdzniecības vietām pieejama Liepājas pilsētas pašvaldības aģentūras “Liepājas sabiedriskais transports” interneta mājas lapā: www.liepajastransports.lv.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene LPPA "Liepājas sabiedriskais transports"
Adrese: Jūrmalas iela 23, Liepāja, LV-3401
Tālrunis: 6 34 28744
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Darba laiki
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
1. Klātienē: LPPA “Liepājas Sabiedriskais transports”, adrese: Jūrmalas iela 23, Liepāja, LV-3401.

2. Klātienē tirdzniecības vietās (tikai braukšanas biļetes bez braukšanas maksa atvieglojumiem, tirdzniecības vietās un attiecīgās tirdzniecības vietas noteiktajā darba laikā).

3. Klātienē pie transportlīdzekļa vadītāja (biļetes bez braukšanas maksas atvieglojumiem vai bezmaksas biļetes personām ar 1. un 2.grupas invaliditāti un viņu pavadoņiem, kā arī bērniem līdz 18 gadu vecumam ar invaliditāti un viņu pavadoņiem).
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene LPPA "Liepājas sabiedriskais transports"
Adrese: Jūrmalas iela 23, Liepāja, LV-3401
Tālrunis: 6 34 28744
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Darba laiki