Mani dati Biometrijas datu apstrādes sistēmā
Izvēlētā organizācija: Iekšlietu ministrijas Informācijas centrs
Īss apraksts:
Pakalpojuma mērķis ir nodrošināt personai iespēju pārbaudīt kādi dati par viņu tiek glabāti Biometrijas datu apstrādes sistēmā un nepieciešamības gadījumā pieteikt to labošanu.
Saņēmēji:
Fiziska persona
Termiņš:
Pakalpojums tiek sniegts uzreiz pēc tā pieprasīšanas.
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / 1.solis
Pakalpojumu var pieprasīt vietnē www.Latvija.lv. Pakalpojums ir pieejams tiem vietnes www.Latvija.lv lietotājiem, kas ir autentificējušies ar droša elektroniskā paraksta viedkarti, elektroniskās identifikācijas karti (eID) vai savas internetbankas autentifikācijas līdzekļiem.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
2. solis / 2.solis
Pakalpojuma saņemšanas ietvarosos tiek sniegta Biometrijas datu apstrādes sistēmā  uzkrātā biogrāfiskā un biometriskā informācija par konkrēto personu, kura izmanto Pakalpojumu. Pakalpojuma ietvaros personas biometriskie dati tiek uzrādīti daļēji: tiek uzrādīts sejas digitālais attēls, bet par Biometrijas datu apstrādes sistēmā uzkrātajiem pirkstu nospiedumiem tiek uzrādīta tikai informācija par to esamību.
Jāņem vērā, ka: Biometrijas dati (sejas digitālais attēls un pirkstu nospiedumu digitālais attēls) un personas dati Biometrijas datu apstrādes sitēmā tiek iekļauti tikai tad, ja tie atbilst noteiktiem biometrijas datu kvalitātes kritērijiem un sākotnējā datu masīva izveide norisinājās laika periodā līdz 2012. gada 1. janvārim un datu masīva apjoma pakāpeniska papildināšana uzsākta 2013.gada janvārī.
Maksājumi: Skatīt maksājumus