Konkurētspējas paaugstināšanas pasākumi (KPP)
Izvēlētā organizācija: Nodarbinātības valsts aģentūra
Īss apraksts:
IEGULDĪJUMS TAVĀ NĀKOTNĒ!

Ja esi bezdarbnieks, darba meklētājs vai pakļauts bezdarba riskam, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) piedāvā dažādus pasākumus konkurētspējas paaugstināšanai veicināšanai darba tirgū.

KPP sniegs iespēju piedalīties gan individuālajās, gan grupu nodarbībās (kursos, semināros, lekcijās), kurās būs iespēja apgūt darba meklēšanas metodes, saņemt psiholoģisku atbalstu un darba tirgum nepieciešamo pamatprasmju un iemaņu apguvi.

E-apmācība. Ikvienam interesentam sev vēlamajā laikā konkurētspējas paaugstināšanai bez NVA klātienes apmeklējuma ir iespēja apgūt kādu no e-apmācības moduļiem. E-apmācības modulis ir pieejams vietnē: http://e-apmaciba.nva.gov.lv. autorizējoties ar portāla Latvija.lv starpniecību.

E-apmācības moduļu temata izklāstos iekļauts teorētiskais skaidrojums, audiāli-vizuāli materiāli (attēli, video demonstrācijas, dialogsimulācijas, u.c.) un pašpārbaudes iespējas. E-apmācības moduļa materiāla satura apguves laiks nav ierobežots. Apmācību beidzot, jāizpilda pārbaudes tests, atbildes apdomāšanas laiks nav ierobežots un pārbaudes testu var kārtot vairākas reizes.

Ar KPP nodarbību plānu varat iepazīties 28 NVA filiālēs vai NVA mājas lapā www.nva.gov.lv, labajā lapas pusē izvēloties konkrētās filiāles sadaļu „Apmācības” – „Konkurētspējas paaugstināšanas pasākumu plāns”.

Detalizētāku informāciju par iespēju izmantot Konkurētspējas paaugstināšanas pasākumus iegūsi savai dzīvesvietai tuvākajā NVA filiālē.
Saņēmēji:
Fiziska persona, Jebkura persona
Aģentūrā reģistrēts bezdarbnieks, darba meklētājs un bezdarba riskam pakļautas personas
Maksimālais termiņš (darba dienās):
5
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
Sadarbības procesa apraksts
Bezdarbnieks un darba meklētājs uz individuālajām konsultācijām un grupu nodarbībām reģistrē pieteikumu KPP pasākumam pie nodarbinātības aģenta NVA filiālē, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, vai var pieteikties, izmantojot NVA pašapkalpošanās portālu (https://cvvp.nva.gov.lv/#/login). Pakalpojumu iespējams saņemt klātienē.
Iesniedzams dokuments
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
NVA Aizkraukles filiāle
NVA Alūksnes filiāle
NVA Balvu filiāle
NVA Bauskas filiāle
NVA Cēsu filiāle
Parādīt visus...