Ortofotokartes 2003.-2005.g. - WMS serviss
Izvēlētā organizācija: Latvijas Ģeotelpiskās informācijas aģentūra
Īss apraksts:
WMS serviss (Web Map Service)  ietver 2.cikla ortofotokarti krāsainajā krāsu spektrā ar izšķirtspēju 1m dabā, sagatavotu laika periodā no 2003.-2005.gadam. Aerofotografēšana veikta ar analogo kameru ar ainas mēroga atbilstību M1:30000. Lai noslēgtu visu Latvijas teritoriju 2004.-2006. gadā austrumu robežai tika pievienotas IKONOSS satelītattēli. Dati ir LKS-92 TM koordinātu sistēmā pēc TKS-93 M 1:10 000 karšu lapu nomenklatūras dalījuma.
Dati domāti lietošanai jebkurai fiziskai vai juridiskai personai. Pakalpojuma teritoriālais pārklājums sedz visu Latvijas teritoriju.

Vairāk par WMS skatīt:
http://map.lgia.gov.lv/index.php?lang=0&cPath=4_49&txt_id=117
Saņēmēji:
Jebkura persona
Termiņš:
Pieejams vienmēr.

Paziņojums

Tiek izziņoti iestādes mājas lapā.

Procesa apraksts
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
Pakalpojuma pieprasīšana
http://services.lgia.gov.lv/arcfree/services/WMS_Ortofoto_v2/MapServer/WMSServer?request=GetCapabilities&service=WMS

Dati sagatavoti Web Map servisa veidā (WMS), kurš ir standarta protokols, kas kalpo iepriekš sagatavotas ģeogrāfiskās informācijas publicēšanai internetā mozaīkas attēlu veidā, ko var pielikt pārlūkprogrammā kā fona slāni.
WMS ir pieslēdzams kā fona karte profesionālajām ĢIS un CAD programmatūrām - ESRI ArcGIS, Bentley Map, MicroStation v8i, Intergraph Geomedia, MapInfo un citām, tāpat tas ir izmantojams arī ar atvērtā koda bezmaksas programmām QGIS, GRASS GIS, ProGIS, OpenJUMP un citām programmām. WMS var pievienot arī karšu publicēšanas pārlūkos kā atsevišķus slāņus.
WMS ir tiešslēgums datu turētāja datu bāzei.
Tos nav iespējams modificēt, dzēst vai lejupielādēt.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
E-pakalpojums iestādes mājas lapā Ortofotokartes 2003.-2005.g. - WMS serviss