Skaidrojumi profesionāļiem par normatīvo aktu prasību izpildi
Izvēlētā organizācija: VESELĪBAS INSPEKCIJA
Īss apraksts:
Ar e-pakalpojuma palīdzību izglītības iestāžu (skolu un pirmsskolu), bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzēju (t.sk. aukles), skaistumkopšanu salonu (frizētavu, kosmētisko kabinetu), solāriju, publisko peldbaseinu un pirts, tetovēšanas un pīrsinga pakalpojumu, kā arī veselības aprūpes iestāžu vadītāji, darbinieki u.c. interesenti, kas darbojas vai plāno darbību noteiktā jomā, var iegūt informāciju par normatīvajos aktos noteikto prasību izpildes iespējamajiem veidiem konkrētā nozarē, kā arī citu noderīgu informāciju.
Saņēmēji:
Publisko tiesību Juridiska persona, Privāto tiesību Juridiska persona
Izglītības iestāžu (skolu un pirmsskolu), bērnu uzraudzības pakalojumu sniedzēju (t.sk. aukles), skaistumkopšanas salonu (solāriju, frizētavu, kosmētisko kabinetu), publisko peldbaseinu un pirts, veselības aprūpes iestāžu pārstāvji.
Termiņš:
Iespējams saņemt uzreiz
Procesa apraksts
Cita informācija
1. solis / Pakalpojuma pieprasīšana
Meklētājā ievadiet „atslēgas vārdu” (piemēram, bērnudārzs, skola, skaistumkopšana, slimnīcas) un izvēlieties darbības veidu, nozari. Pēc tam atzīmējiet interesējošo situāciju (-as) un noklikšķiniet uz pogas "Meklēt".

Šobrīd ar funkciju "meklēt strukturēti" ir iespējams atlasīt situācijas par darbības veidu kopu „Pirmsskolas izglītības iestādes un bērnu uzraudzības pakalpojumu sniedzēji", "Vispārizglītojošās skolas", "Skaistumkopšana, peldbaseini, pirtis", kā arī "Veselības aprūpes iestādes". Pārējās darbības veidu kopas ir izstrādes stadijā.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
2. solis / Pakalpojuma saņemšana
Pakalpojums tiek saņemts atbilstoši pieprasīšanas izvēlei.
Maksājumi: Skatīt maksājumus

PĀRROBEŽU PAKALPOJUMU SNIEGŠANA