Bērnu nometņu vadītāja apliecības izsniegšana
Izvēlētā organizācija: Valsts izglītības satura centrs
Īss apraksts:
Ja persona vēlas kļūt par bērnu nometņu vadītāju, personai jābūt sasniegušai 18 gadu vecumu un jāatbilst Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām, jāapgūst 72 stundu apmācības programma. Apliecība derīga 5 gadus no izsniegšanas brīža. Pēc pieciem gadiem bērnu nometņu vadītājs apgūst 36 stundu profesionālās pilnveides kursu programmu. Kursu apmācības noslēgumā persona kārto pārbaudes darbu. Kursu programmas ietvaros dalībnieks apgūst pirmās palīdzības 12 stundu apmācību, saņemot par to apliecību. Maksas pakalpojums.
Saņēmēji:
Fiziska persona
Personai jābūt sasniegušai 18 gadu vecumu un jāatbilst Bērnu tiesību aizsardzības likuma 72.panta prasībām
Maksimālais termiņš (darba dienās):
1
Termiņš:
Pēc kursu programmas apguves un pārbaudes darba sekmīgas nokārtošanas
Procesa apraksts
Dokumenti un veidlapas
Cita informācija
1. solis / Bērnu nometņu vadītāja apliecības iegūšanas pieprasīšana
Persona kursu apmeklējumam piesakās interneta vietnē nometnes.gov.lv sadaļā "Nometņu vadītāju kursi": http://nometnes.gov.lv/training aizpildot elektroniski pieteikuma anketu. Personas pieteikums tiek reģistrēts kursu grupā tā elektroniskā pieteikuma iesniegšanas secībā. 10 darba dienu laikā pirms kursu sākuma tiek noslēgta kursu grupas komplektācija, un piecu dienu laikā tiek  sniegta  atbilde par dalībnieka iekļaušanu kursu grupā, par kursu norises laiku un vietu, kā arī par samaksas kārtību. Maksa par kursiem ir atkarīgā no dalībnieku skaita grupā: no 79.92 EUR līdz 120.96 EUR. Apmaksa par kursiem jāveic pirms kursu sākuma.
Iesniedzams dokuments
Maksājumi: Skatīt maksājumus
2. solis / Bērnu nometņu vadītāja apliecības saņemšana
Kursu nodarbību pēdējā dienā pēc sekmīgas pārbaudes darba nokārtošanas dalībnieks saņem Bērnu nometņu vadītāja apliecību. Trīs dienu laikā dati par Bērnu nometņu vadītāja apliecības izsniegšanu tiek reģistrēti  valsts informācijas sistēmā “Bērnu un jauniešu nometņu vadītājiem izsniegto apliecību datubāze”.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene Bērnu nometņu vadītāja apliecības saņemšana
Adrese: Vaļņu iela 2, Rīga, LV-1050
Tālrunis: 67350813
Fakss: 67226535
Cita kontaktinformācija: Valsts izglītības satura centrs. Interešu izglītības un audzināšanas darba nodaļa, Strūgu iela 4, Rīgā, LV-1003
Darba laiki