Pārapbedīšanas atļauja (Liepājas kapsētu pārvalde)
Izvēlētā organizācija: LIEPĀJAS PILSĒTAS PAŠVALDĪBAS ADMINISTRĀCIJA
Īss apraksts:
Pakalpojuma ietvaros Liepājas kapsētu pārvalde izsniedz pārapbedīšanas atļauju Liepājas pilsētas kapsētu ietvaros vai no Liepājas pilsētas kapsētas.
Saņēmēji:
Jebkura persona
Maksimālais termiņš (darba dienās):
21
Procesa apraksts
Cita informācija
Saistītie pakalpojumi
1. solis / Atļaujas pieprasīšana
Lai iegūtu pārapbedīšanas atļauju, kapavietas uzturētājam jādodas pie Kapsētas pārziņa, kurā atrodas apbedījums, un jāraksta iesniegums par mirstīgo atlieku ekshumāciju.
Pēc tam ar saskaņotu iesniegumu jādodas uz Liepājas kapsētu pārvaldi ar pamatojumu, kāpēc pārapbedīšana ir nepieciešama, un jāraksta iesniegums Liepājas kapsētu pārvaldes direktoram par mirstīgo atlieku pārapbedīšanu.
Pirms apbedīšanas veikšanas jāsaņem arī atļauja no Veselības inspekcijas. Ja nav pagājis vairāk kā gads no apbedīšanas brīža, tad Veselības inspekcija izvērtē, vai atļauju izsniegt.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene
LPPI Centrālā kapsēta
LPPI Dienvidu kapsēta
LPPI Garnizona kapsēta
LPPI Liepājas kapsētu pārvalde
LPPI Līvas kapsēta
Parādīt visus...
2. solis / Pakalpojuma apmaksa
Ar pārapbedīšanu saistītos izdevumus sedz persona, kura organizē mirstīgo atlieku pārapbedīšanu. Pakalpojumu maksas apmērs noteikts Liepājas pilsētas domes 2018. gada 19.aprīļa lēmumā Nr.151 (sk. Cita informācija – Normatīvie akti).  

Apmaksu var veikt ar pārskaitījumu (juridiskas personas) vai klātienē skaidrā naudā.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
3. solis / Pakalpojuma saņemšana
Kad atļauja no Veselības inspekcijas ir saņemta, tā jāiesniedz Liepājas kapsētu pārvaldē. Liepājas kapsētu pārvalde izsniedz Pārapbedīšanas atļauju un ar iesaistīto kapsētu pārziņiem saskaņo pārapbedīšanas laiku, jo kapavietas atrakšanu un jaunas kapavietas bedres rakšanu veic iesaistīto kapsētu darbinieki.
Maksājumi: Skatīt maksājumus
Klātiene LPPI Liepājas kapsētu pārvalde
Adrese: Kārļa Zāles laukums 6, Liepāja, LV-3401
Tālrunis: 63424533; 29234029
Fakss:
Cita kontaktinformācija:
Darba laiki