Uzņēmējdarbības veikšana

Informācija atjaunota 26.05.2020.

Lielai daļai sabiedrības uzņēmējdarbības veikšana saistās ar preču ražošanu un pārdošanu vai pakalpojumu sniegšanu, tomēr normatīvajos aktos un citos saistošajos dokumentos ir noteikta virkne prasību un pienākumu, kas uzņēmējam, veicot uzņēmējdarbību, jāievēro un jāpilda attiecībā pret valsti un sabiedrību kopumā. Tāpat ir noteikumi, kas jāievēro attiecībā uz produktu un pakalpojumu izplatīšanu ārpus Latvijas robežas. Uzņēmējam ir ne tikai pienākumi, bet arī tiesības gūt atbalstu no valsts sava uzņēmuma pilnveidei un veiksmīgas darbības nodrošināšanai, piemēram, iegūt nodokļu atvieglojumus vai finanšu atbalstu.

Iesaistītās iestādes: Uzņēmumu reģistrs (UR) Valsts darba inspekcija (VDI) Veselības inspekcija (VI) Valsts ieņēmumu dienests (VID) Autotransporta direkcija (ATD) Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) Konkurences padome (KP) Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) Datu valsts inspekcija (DVI) Centrālā statistikas pārvalde (CSP) Valsts augu aizsardzības dienests (VAAD) Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) Valsts reģionālās attīstības aģentūra (VRAA) Valsts zemes dienests (VZD) Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC) Ekonomikas ministrija (EM)

CSS Collapse

Rodapé no estilo do site da apple, que usa um truque com checkbox para ter uma solução 100% CSS para mostrar ou recolher um menu. Aqui troquei o checkbox por divs e links.

1. Reģistri – partneru pārbaude 1. Reģistri – partneru pārbaude
2. Struktūrvienības reģistrācija 2. Struktūrvienības reģistrācija
3. Nodokļi, atlaides, atskaites, pārskati, deklarācijas/regulāri veicamās darbības 3. Nodokļi, atlaides, atskaites, pārskati, deklarācijas/regulāri veicamās darbības
4. Finanšu atbalsts 4. Finanšu atbalsts
5. Iepirkumi 5. Iepirkumi
6. Eksports 6. Eksports
7. Imports 7. Imports
8. Pārrobežu sadarbība 8. Pārrobežu sadarbība
9. Uzņēmējus pārstāvošās organizācijas Latvijā 9. Uzņēmējus pārstāvošās organizācijas Latvijā
10. Negodprātīgas uzņēmējdarbības sekas 10. Negodprātīgas uzņēmējdarbības sekas
11. Statistika 11. Statistika
12. Iesniegumi un izziņas 12. Iesniegumi un izziņas
13. Valsts institūciju pārbaudes 13. Valsts institūciju pārbaudes
14. Informācijas atbalsts un konsultācijas 14. Informācijas atbalsts un konsultācijas