Kā atgūt daļu naudas par attaisnotajiem izdevumiem


Informācija publicēta 05.01.2018.

Fiziskā persona var iesniegt Valsts ieņēmumu dienestā (VID) gada ienākumu deklarācijas par iepriekšējiem trim gadiem, lai saņemtu atpakaļ pārmaksāto iedzīvotāju ienākuma nodokli par attaisnotajiem izdevumiem.
Gada deklarācijā var iekļaut ne tikai savus attaisnotos izdevumus, bet arī ģimenes locekļu līdz trešajai pakāpei – bērnu, vecāku, vecvecāku un laulāto - attaisnotos izdevumus.

CSS Collapse

Rodapé no estilo do site da apple, que usa um truque com checkbox para ter uma solução 100% CSS para mostrar ou recolher um menu. Aqui troquei o checkbox por divs e links.

1. Kas ir attaisnotie izdevumi? 1. Kas ir attaisnotie izdevumi?
2. Kādi dokumenti jāsagatavo, lai atgūtu daļu naudas par attaisnotajiem izdevumiem? 2. Kādi dokumenti jāsagatavo, lai atgūtu daļu naudas par attaisnotajiem izdevumiem?
3. Kur var iesniegt gada ienākumu deklarāciju un čekus vai citus maksājumu dokumentus? 3. Kur var iesniegt gada ienākumu deklarāciju un čekus vai citus maksājumu dokumentus?
4. Kā aizpildīt un iesniegt gada ienākuma deklarāciju Elektroniskās deklarēšanās sistēmā (EDS)? 4. Kā aizpildīt un iesniegt gada ienākuma deklarāciju Elektroniskās deklarēšanās sistēmā (EDS)?
5. Kādi dati EDS jūsu deklarācijā parādās automātiski? 5. Kādi dati EDS jūsu deklarācijā parādās automātiski?
6. Kā aizpildīt un iesniegt gada ienākuma deklarāciju klātienē? 6. Kā aizpildīt un iesniegt gada ienākuma deklarāciju klātienē?
7 Kādos gadījumos jūs saņemsiet daļu naudas par attaisnotajiem izdevumiem ? 7 Kādos gadījumos jūs saņemsiet daļu naudas par attaisnotajiem izdevumiem ?
8. Kādos gadījumos nevar saņemt atpakaļ daļu naudas par attaisnotajiem izdevumiem? 8. Kādos gadījumos nevar saņemt atpakaļ daļu naudas par attaisnotajiem izdevumiem?

PĀRROBEŽU PAKALPOJUMU SNIEGŠANA