Kā uzzināt, kāda ir mana deklarētā dzīvesvietas adrese

Nereti nākas saskarties ar situāciju, kad mums ir nepieciešams zināt deklarēto dzīvesvietas adresi, piemēram, aizpildot kādas iestādes veidlapas vai saņemot labumus, kas pieejami tikai noteiktajā pilsētā deklarētiem iedzīvotājiem u.tml. Turklāt arī administratīvi teritoriālās reformas rezultātā ir mainīts rajons uz novadu un dažreiz uz jautājumu „kāda ir jūsu deklarētā adrese?” ir grūti atbildēt.

Informācija par deklarēto dzīvesvietas adresi

Bezmaksas e-pakalpojums „Mani dati Iedzīvotāju reģistrā” - nodrošina iespēju uzzināt, kādas ziņas par personu ir iekļautas Iedzīvotāju reģistrā - personas kods, deklarētā dzīvesvietas adrese, pases dati, laulātais, bērni, vecāki. Pakalpojuma rezultāts ir dokuments (*.pdf), kam ir informatīvs raksturs.
Bezmaksas e-pakalpojumā „Pārbaude, vai persona ir deklarēta norādītajā adresē” - ir iespējams veikt pārbaudi, vai persona ar norādīto personas kodu ir deklarējusies norādītajā adresē. Šādā veidā Tu vari pārliecināties ne tikai par savu deklarēto dzīvesvietas adresi, bet arī par trešās personas, ja vien zini viņu personu kodu.

Ja vēlies mainīt deklarētās dzīvesvietas adresi

Ja iepriekšējos soļos esi secinājis, ka vēlies mainīt savu deklarētās dzīvesvietas adresi, tad arī to vari izdarīt elektroniski. Turklāt tas ir bez maksas un nodeklarēt savu un savu bērnu dzīvesvietu vari 5 minūtēs izmantojot portāla www.latvija.lv e-pakalpojumu „Dzīvesvietas deklarācijas iesniegšana”.

PĀRROBEŽU PAKALPOJUMU SNIEGŠANA