Kur uzzināt par satiksmes ierobežojumiem un braukšanas apstākļiem

Pirms došanās ceļā ir būtiski pārbaudīt braukšanas apstākļus izvēlētajā maršrutā (vai tie nav apgrūtināti, piemēram, sniegotas brauktuves, apledojis ceļš, plūdi u.c.), kā arī pārliecināties vai izvēlētajā maršruta nenotiek kādi remontdarbi, kā dēļ kāda no maršruta daļām ir slēgta vai ir ierobežota satiksmes kustība.

Informācija par satiksmes ierobežojumiem

  • Latvijas Valsts ceļu mājaslapas sadaļā „Būvobjekti un satiksmes ierobežojumi” pieejama karte, kurā norādīti satiksmes ierobežojumi. Tāpat šajā mājaslapā ir pieejama informācija par plānotajiem darbiem valsts autoceļu tīklā.
  • Rīgas Domes Satiksmes departamenta mājaslapā ir pieejama informācija par remontdarbiem  – adrese, atbildīgais par izpildi, darbu apraksts, uzsākšanas un beigšanas datums; un „Satiksme Vecrīgā”, kur parādīta satiksmes organizācijas Vecrīgā, gājēju un velosipēdistu ielas un pašvaldības maksas stāvvietas. 
  • Rīgas domes Satiksmes departamenta mājaslapā ir pieejams arī tiešsaistes video, kas parāda esošo situāciju uz Salu tilta un Brīvības gatvē.
  • „Karšu izdevniecība Jāņa sēta” mājaslapā ir pieejama „Sastrēgumu karte”, kurā attēlota informācija par sastrēgumiem, ceļu remontdarbu vietām. Iespējams meklēt arī adresi vai vietu, veikt maršrutēšanu, meklēt koordinātas u.c.

Transportlīdzekļu maksimālās masas ierobežojumi

  • Latvijas Valsts ceļu mājaslapā sadaļā „Transportlīdzekļu maksimālās masas ierobežojumi” ir aprakstīti transportlīdzekļu sezonālās maksimālās masas ierobežojumi vietējās un reģionālās nozīmes valsts autoceļos, lai novērstu šo ceļu masveida sabrukumu pavasara atkušņa laikā un arī vēlāk rudenī, kad, ceļa segai pārmitrinoties, samazinās tās nestspēja.
  • Rīgas Domes Satiksmes departamenta mājaslapā sadaļā „Lielgabarīta un smagsvara pārvadājumi” ir aprakstīti ierobežojumi kravas transportam Rīgas pilsētā.

Satiksmes informācijas centra (SIC) diennakts informatīvais tālrunis 80005555

PĀRROBEŽU PAKALPOJUMU SNIEGŠANA