Tehnisku iemeslu dēļ šobrīd portālā Latvija.lv nav pieejami Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisijas (VDEĀVK) e-pakalpojumi, t.sk. “Iesniegums VDEĀVK par invaliditātes ekspertīzes veikšanu” un “Atkārtota invalīda apliecības izsniegšana”.

Informējam, ka portāla Latvija.lv sadaļā "Saņemtie ziņojumi" kā jauns ziņojums Jums var būt atsūtīts Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) lēmums, kas pieņemts, pamatojoties uz Jūsu iesniegumu, laika posmā no 2015.gada oktobra līdz 2018.gada 20.septembrim. Tehnisku iemeslu dēļ iepriekš šie lēmumi portālā nebija pieejami, tāpēc ir uzsākta to atkārtota augšupielāde portālā.

Tehnisku iemeslu dēļ, nav pieejams e-pakalpojums “Saņemt e-konsultāciju no ģimenes ārsta”

Informējam, ka sakarā ar plānotajiem tehniskiem darbiem Valsts zemes dienesta informācijas sistēmās no 10.12.2019 plkst. 12:00 līdz 11.12.2019. plkst. 08:00 nebūs pieejami e-pakalpojumi "Datu atlase un izvade par konkrētiem objektiem vai apgabaliem pēc definētiem parametriem", "Valsts zemes dienestā reģistrēto pasūtījumu statusu izsekošana un jaunu pasūtījumu noformēšana", "Valsts zemes dienesta ģeotelpisko datu pārlūkošana", "Valsts zemes dienesta tematisko karšu pārlūkošana", "Manā īpašumā deklarētās personas", "Dzīvesvietas deklarācijas iesniegšana", "Mani dati Kadastrā" un "Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās"

PĀRROBEŽU PAKALPOJUMU SNIEGŠANA