Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ e-pakalpojumā “Reģistrācija Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros” nevar lejupielādēt (atvērt) atbildes dokumentu. Papildus informējam, ka atbildes dokuments tiek sūtīts arī uz portālā norādīto e-pastu (ja ir izvēlēts saņemšanas veids “Latvija.lv portālā un e-pastā”), kur var veiksmīgi lejupielādēt minēto dokumentu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Valsts ieņēmumu dienests informē:

Tehnisku iemeslu dēļ 12.12.2018 no plkst.20:00 līdz 22:00 portālā www.latvija.lv  būs iespējami traucējumi muitas e-pakalpojumu “Muitas maksājumu veikšana tiešsaistes režīmā” un "Muitas maksājumu izpildes statusa pārbaude" darbībā. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Informējam, ka šobrīd tehnisku iemeslu dēļ dokumenti sadaļā Maksājumi dokumenti pirms izmaiņām portālā (20.09.2018.), var nebūt pieejami. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

   

Tehnisku iemeslu dēļ, nav pieejams e-pakalpojums “Saņemt e-konsultāciju no ģimenes ārsta”

Informējam, ka tehnisku iemeslu dēļ 12.12.2018 no plkst.17:00 līdz 19:00 portālā www.latvija.lv   nebūs pieejami VDEĀVK e-pakalpojumi "Iesniegums VDEĀVK par invaliditātes ekspertīzes veikšanu","Iesniegums invaliditātes ekspertīzes lēmuma apstrīdēšanai","Mani dati VDEĀVK","Universālais pakalpojums invaliditātes statusa pārbaudei","Atkārtota invalīda apliecības izsniegšana". Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

PĀRROBEŽU PAKALPOJUMU SNIEGŠANA