Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ e-pakalpojumā “Reģistrācija Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros” nevar lejupielādēt (atvērt) atbildes dokumentu. Papildus informējam, ka atbildes dokuments tiek sūtīts arī uz portālā norādīto e-pastu (ja ir izvēlēts saņemšanas veids “Latvija.lv portālā un e-pastā”), kur var veiksmīgi lejupielādēt minēto dokumentu. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Tehnisku iemeslu dēļ deleģēšanas funkcionalitāte juridiskām un fiziskām personām nav pieejama. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Saistībā ar neatliekamiem tehniskiem darbiem laika posmā no 25.02.2019 plkst. 23:00 līdz 26.02.2019 plkst. 04:00 iespējami darbības traucējumi Latvija.lv portālā, kā arī traucēta piekļuve e-adresei.

Šobrīd tehnisku iemeslu dēļ nedarbojas Ārlietu ministrijas e-pakalpojumi: ''Elektroniska iesnieguma pieņemšana dokumentu izprasīšanai'',''Elektroniska reģistrēšanās konsulārajā reģistrā'',''Izziņu izsniegšana'',''Pieteikums darbam diplomātiskajā un konsulārajā dienestā'',''Elektroniska informācijas pieprasījumu pieņemšana un izpilde, pamatojoties uz Ārlietu dienesta arhīva dokumentiem'',''Iesniegums Ārlietu ministrijai'',''Parakstīšanās uz Ārlietu dienesta ziņām''. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Tehnisku iemeslu dēļ, nav pieejams e-pakalpojums “Saņemt e-konsultāciju no ģimenes ārsta”

Saistībā ar tehniskiem darbiem laika posmā no 22.02.2019 plkst. 23:00 līdz 23.02.2019 plkst. 3:00 iespējami darbības traucējumi Latvija.lv portālā, e-pakalpojumos, kā arī traucēta piekļuve e-adresei.

PĀRROBEŽU PAKALPOJUMU SNIEGŠANA